Україна, Сумськ обл., м.Охтирка, вул. Київська, 166                      Тел. +38(066)542-53-79, +38(067)171-24-94

 

Будівництво завальних ям будь-якої складності

 

Завальні ями або як їх ще називають - накопичувальні бункери призначені для прийому зерна з автотранспорту, його накопичення, а також подальшого переміщення в завантажувальні норії, або самопливом, механічним способом.

Правильний вибір типу завальної ями, якісне проектування, а також професійно виконане будівництво істотно зменшує час розвантаження машин з зерном, а також забезпечує нормальну подачу зерна для подальшої переробки.

Компанія «Будагроплюс» має позитивний, багаторічний досвід робіт з проектування та будівництва завальних ям будь-якого типу, наземного або підземного виконань, різного об'єму.

 

Конструкція завальних ям.

Всі конструкції виконуються з високоякісної оцинкованої сталі або чорного металопрокату, що забезпечує ковзання зерна до транспортеру, розташованому внизу завальної ями і монтуються на поверхні землі.

Після цього вони встановлюються в попередньо підготовлену яму прямокутного типу. Стіни ями виконуються з бетонних плит або будівництвом монолітних конструкцій.

Конструкція завальної, модульної ями може бути наступних типів:

  • » з посиленою конструкцією (для можливості проїзду транспорту по верху конструкції);

  • » з полегшеною конструкцією (мається верхня захисна конструкція і сітка);

  • » мобільна (з можливістю переміщення, перевезення всіх конструкцій в цілому);

  • » стаціонарна (конструкція ями опускається один раз і потім не виймається з ями);

 

Можливе будівництво стаціонарної завальної ями на основі бетонно-армованих конструкцій. У порівнянні з вище переліченими типами завальних ям, цей спосіб будівництва найбільш економічний з точки зору витрат на матеріали і час виконання замовлення.