Україна, Сумськ обл., м.Охтирка, вул. Київська, 166                      Тел. +38(066)542-53-79, +38(067)171-24-94

 

Монтаж норій зернових

 

В наш час в конкурентній боротьбі на ринку АПК, обладнання підприємства, яке займається переробкою зернових має відповідати найвищим вимогам якісної обробки, надійності, швидкості роботи. Центральне місце в роботі займає транспортування переробляємого продукту по технологічним лініям.

В процесах переробки зернових культур широко застосовуються зернові норії (так звані ковшові елеватори), які і забезпечують швидке транспортування сипучих матеріалів (зерно пшениці, ячменю, насіння соняшника, плоди бобових культур і т. д.), при мінімальних затратах ручної праці персоналу.

Компанія «Будагроплюс» має багаторічний досвід з виробництва, монтажу, встановлення, реконструкції зернових норій високої продуктивності. Всі комплектуючі, які ми застосовуємо в нашій роботі найвищої якості від перевірених постачальників, що забезпечує надійність норій, а також тривалий період експлуатації обладнання.

Основні елементи норії.

Норія - це пристрій безперервної подачі продукту в вантажних ковшах, які закріплюються на гнучкій транспортної стрічці. Силовий привід, який використовується для роботи - електромеханічний.

 

Норія складається з наступних основних елементів:

  • » підставу норії. Це зварна рама, на яку кріпляться привід, башмак норійні труби;

  • » башмак норії - забезпечує завантаження і розвантаження продукту. Складається з корпуса, всередині закріплений барабан, який забезпечує необхідну натяжку норійної стрічки. В низу башмака розташований шибер;

  • » очисний шибер призначений для вивантаження продукту, а також для проведення очистки барабана від сміття. Для цього в його конструкції передбачені спеціальні люки.

  • » головка норії. Усередині головки розміщений приводний барабан, який переміщує стрічку по трубах. Також зверху головки розміщені фланці для закріплення норійних труб;

  • » норійні труби є корпусом в якому переміщається норійна стрічка з ковшами для транспортування;

  • » стрічка норійна здійснює переміщення продукту в ковшах для транспортування;

  • » ковші для транспортування продукту.

     

Виробництво норій здійснюється за проектом замовника, при цьому враховуються всі особливості роботи Вашого підприємства.

Також наша компанія здійснює повний перелік робіт пов'язаних з монтажем та введенням в експлуатацію обладнання як свого виробництва, так і інших виробників.