Україна, Сумськ обл., м.Охтирка, вул. Київська, 166                      Тел. +38(066)542-53-79, +38(067)171-24-94

 

Переобладнання сушарок зернових на альтернативні види палива

 

Компанія «Будагроплюс» успішно виконує роботи по переобладнанню шахтних і модульних зерносушарок для роботи на альтернативних видах палива (тріска, тирса, відходи зернових, лузга соняшника, подрібнена солома, костриця тощо).

У своїй роботі компанія застосовує сучасні теплогенератори та теплообмінники власної розробки, які відрізняються високими енергетичними характеристиками, а також мінімальним витратою палива, а також установку устаткування інших фірм.

 

Переваги переобладнання зерносушарок на альтернативні види палива:

  • » зниження витрат на переробку одиниці продукції в 2,5 - 5 разів;

  • » швидка інтеграція теплообмінника і теплогенератора в технологічну схему Вашого підприємства;

  • » висока автоматизація виробництва;

  • » швидка окупність установки;

  • » стабільна подача теплого повітря;

  • » надійне, довговічне устаткування;

Теплогенератори біопаливні.

Високопродуктивні теплогенератори, які працюють на альтернативних видах палива, дають значну економію енергоресурсів. Разом з тим установка володіє високими експлуатаційними та енергетичними характеристиками. Застосування новітніх технологій та матеріалів при виробництві теплогенератора, високий ступінь автоматизації забезпечує тривалу і надійну експлуатацію.

 

Теплообмінники.

Разом з теплогенератором наша компанія виробляє поставки теплообмінників власної розробки. Повітряний теплообмінник компанії «Будагроплюс» дозволяє отримати прогріте повітря з температурою до 120 0С. Новаторські конструкторські рішення, які були впроваджені в конструкцію теплообмінника інженерами компанії дозволили суттєво збільшити ККД установки, підвищити надійність, а також застосований метод автоматичного видалення золи.

Фахівці компанії «Будагроплюс» на вищому рівні проведуть весь перелік робіт, пов'язаних з проектуванням, виробництвом, монтажем обладнання, а також інтеграцію нового обладнання в технологічну схему Вашого підприємства, введення об'єкта в експлуатацію, а також навчання персоналу з питань експлуатації та ремонту обладнання.