Україна, Сумськ обл., м.Охтирка, вул. Київська, 166   Тел. +38(066)542-53-79, +38(067)171-24-94, +38(05446) 3-11-22

Наші послуги

 

Проектування та монтаж ліній якості для підприємств, що спеціалізуються на вирощуванні елітних сортів різного посівного матеріалу зернових, олійних, бобових культур.

Дізнатися більше...

 

Переобладнання шахтних і модульних зерносушарок для роботи на альтернативних видах палива (тріска, тирса, відходи зернових, лузга соняшника, подрібнена солома, костриця тощо).

Дізнатися більше...

Виробництво, монтаж, встановлення, реконструкція зернових норій високої продуктивності. Всі комплектуючі найвищої якості від перевірених постачальників, що забезпечує надійність норій, а також тривалий період експлуатації обладнання.

Дізнатися більше...

Монтаж зернопереробного обладнання для підприємств агропромислового комплексу. Нашими клієнтами є як дрібні сільськогосподарські підприємства, так і великі холдинги з високими обсягами переробки зерна.

Дізнатися більше...

Проектування та монтаж елеваторів, розробка технологічної схеми, підготовка будівного майданчика, монтаж конструкцій та технологічних вузлів, підключення всіх необхідних комунікацій, пуско-налагоджувальні роботи.

Дізнатися більше...

Будівництво завальних ям будь-якої складності, будь-якого типу, наземного або підземного виконань, різного об'єму.

 

Дізнатися більше...

Виробництво нестандартного обладнання для підприємств сільського господарства, деревообробних підприємств, комбінатів з виробництва комбікормів, будівельних компаній та інших галузей.

Дізнатися більше...

Фірма «Будагроплюс» надає повний перелік послуг з Реконструкції, ремонту, будівництва ЗАВів або КЗС різної потужності.

Дізнатися більше...

Капітальний та поточний ремонт зерносепараторів БЦС, гарантія, сервісне обслуговування та поставка комплектуючих

Дізнатися більше...

Будівництво зерносховищ, силосів з горизонтальним або конусним дном, монтажу обладнання, інтеграцію в технологічні процеси підприємства, пуско-налагоджувальні роботи, введення об'єкта в експлуатацію, навчання персоналу.

Дізнатися більше...

Будівництво ЗАВ та КЗС під ключ. Сюди входить проектування комплексів, будівельні роботи, монтаж будівельних конструкцій, автоматизація,тощо.

Дізнатися більше...

Монтаж сушарок зернових; багаторічний досвід робіт, пов'язаний з монтажем надійних, високопродуктивних сушарок зернових.

Дізнатися більше...