Виготовлення та монтаж теплогенераторів
Теплогенератори, що виробляє компанія «Будагроплюс» призначені для отримання теплого повітря у великому обсязі при мінімальних затратах палива. Перевага теплогенератора, розробленого нашою фірмою полягає в тому, що паливом для нього можуть служити відходи від деревообробних виробництв (тирса, стружка), пеллети, а також рослинні відходи сільськогосподарського виробництва (лушпиння соняшника, відходи зернових, подрібнена солома, щепа, костриця).
Дана перевага є вагомим фактором при виборі теплогенеруючої установки для підприємства із-за надмірно високих цін на традиційні теплоносії - природний та скраплений газ, дизельне паливо тощо. Завдяки інноваційним конструкторським рішенням, які були впроваджені при проектуванні теплогенератора вдалося зберегти високі енергетичні характеристики обладнання при мінімальному споживанні альтернативного палива.
Особливу увагу при проектуванні та виробництві теплогенераторів приділяється пожежній безпеці, а також питанням охорони праці. Зокрема виключається прогорання палива в подавальному шнеку до бункера завантаження палива. Високий ступінь автоматизації теплогенератора дозволив мінімізувати затрати праці операторів. Для зручності експлуатації є можливість установки люка для запуску та обслуговування теплогенератора з правого або лівого боку. Також для уникнення зависання палива з високою вологістю над подавальним шнеком в паливному бункері передбачена система перемішуванняпалива, яка розташована безпосередньо над шнеком.
Підготовка до експлуатації.
Теплогенератор повинен бути встановлений на рівну, горизонтальну поверхню з не горючих матеріалів, основа якої метал або бетон. Площадка, повинна бути віддалена від інших будівель на безпечну відстань (не менше 1 м), а також мати хороше освітлення.
Поруч з установкою не повинно розташовуватися вибухових (балонів з пропаном, бутаном, метаном, генераторів ацетилену та ін.), а також легкозаймистих речовин (ГЗМ матеріали).
Приміщення куди буде встановлений теплогенератор має бути обладнане протидимним захистом, а також мати хорошу притоково-витяжну вентиляцію.
В розпорядженні операторів та обслуговуючого персоналу повинні завжди бути первинні засоби пожежогасіння (пісок, азбестовий повсть, вогнегасник).
Перед запуском перевірити теплогенератор на наявність сторонніх предметів.
До обслуговування та експлуатації теплогенератора допускаються працівники віком від 18 років, які пройшли необхідне навчання, інструктажі та отримали посвідчення на допуск до роботи.
Навчання персоналу
Проводиться комплексне та всеохоплююче навчання персоналу, що обслуговує зерноочисний комплекс. Після проходження курсу навчання оператори будуть володіти всіма необхідними знаннями з експлуатації, обслуговування і ремонту основних вузлів комплексу.
Цільове призначення повітряного теплогенератора ГТУ.
· переобладнання зернових сушарок для роботи на біопаливі;
· обігрів теплиць, складів, цехів, ангарів та інших виробничих приміщень;
· сушка деревини та т. д.
Технічне обслуговування.
При технічному обслуговуванні слід контролювати стан зовнішніх та видимих внутрішніх поверхонь теплогенератора. Проводити чистку камери згорання від золи та інших шлаків кожні 24 години.
При змінах в роботі теплогенератора приступати до пошуку причин неполадок можна тільки після охолодження камери згорання (менше 40 oС).
Відвантаження готового виробу здійснюється в повній стандартній комплектації без упаковки. Можлива установка додаткових модулів згідно з проектом замовника. Ми можемо доставити та встановити виріб прямо на Ваш промисловий майданчик.