1

Реконструкція та ремонт зерноочисного комплексу (типу ЗАВ та КЗС)

Фахівці «Будагроплюс» завжди готові надати послуги з кваліфікованого ремонту і обслуговування зерноочисних комплексів та інших об’єктів, призначених для зберігання і переробки зерна. Висотники-професіонали швидко і якісно проводять всі необхідні роботи.

2
Перелік послуг з реконструкції, ремонту, будівництва Заву або КЗС різної потужності

 Фірма «Будагроплюс» надає повний перелік послуг з реконструкції, ремонту, будівництва завалу або КЗС різної потужності. Сюди входять такі види робіт:

» демонтаж старого обладнання;

» обшивка конструкцій комплексу сучасними матеріалами (оцинкований або пофарбований профнастил);

» заміна підлоги;

» заміна електричної частини (заміна проводки, реконструкція або заміна електричних шаф, установка нового устаткування);

» зварювальні роботи (ремонт або заміна застарілих конструкцій);

» часткова або повна заміна бункера;

» установка нових систем скидання;

» підняття бункерів завал на висоту, що дає можливість завантаження крупногабаритного транспорту;

» будівництво завальних ям будь-яких типів;

» установка сучасного зерноочисного обладнання;

» монтаж надійної, високопродуктивної системи транспортування зерна (ковшові, стрічкові норії будь-якої конфігурації);

» заміна силових агрегатів (високопродуктивні електродвигуни європейської якості);

» установка систем аспірації;

» установка систем пожежної безпеки;

» монтаж системи освітлення;

» iнтеграція роботи всіх вузлів комплексу в єдину автоматичну систему управління;

» зведення необхідних госп. будівель, будівництво під'їзних шляхів, підключення всіх необхідних комунікацій;

» складання кошторисів і розробка необхідної документації;

 

Замовити послугу
Навчання персоналу

Проводиться комплексне та всеохоплююче навчання персоналу, що обслуговує зерноочисний комплекс. Після проходження курсу навчання оператори будуть володіти всіма необхідними знаннями з експлуатації, обслуговування і ремонту основних вузлів комплексу.

3
Підбір обладнання.

Обладнання, а також конструкційні матеріали, які ми застосовуємо в нашій роботі проходить необхідну сертифікацію і відповідає сучасним вимогам і нормам.

Підбір та виготовлення необхідного обладнання, а також перелік робіт узгоджується з клієнтом індивідуально. Завдяки цьому всі роботи проводяться з мінімальними витратами часу і фінансів, а також враховуються всі побажання замовника.

Усі працівники нашої компанії є висококласними фахівцями з багаторічним досвідом роботи, які пройшли навчання за своїми спеціальностями, а також з питань охорони праці та пожежної безпеки.

Компанія «Будагроплюс» володіє необхідними дозволами на проведення будівельних робіт, робіт підвищеної небезпеки, робіт в траншеях, верхолазних робіт, зварювальних робіт.

 

4
Налаштування обладнання та навчання персоналу.

Після проведення будівельних, монтажних робіт, а також робіт, пов’язаних з установкою нового обладнання, проводиться регулювання, а також перевірка роботи всіх вузлів комплексу.

Також фахівці компанії «Будагроплюс» проводять навчання персоналу по роботі і обслуговуванню комплексу. Навчання проводиться безкоштовно. Ми гарантуємо надійну і довговічну роботу обладнання, а також своєчасне сервісне обслуговування.

Завальні ями або як їх ще називають – накопичувальні бункери призначені для прийому зерна з автотранспорту, його накопичення, а також подальшого переміщення в завантажувальні норії, або самопливом, механічним способом.

Правильний вибір типу завальної ями, якісне проектування, а також професійно виконане будівництво істотно зменшує час розвантаження машин з зерном, а також забезпечує нормальну подачу зерна для подальшої переробки.

Компанія «Будагроплюс» має позитивний, багаторічний досвід робіт з проектування та будівництва завальних ям будь-якого типу, наземного або підземного виконань, різного об’єму.

 

Замовити консультацію по послугам та продукції

Наші партнери