1

Будівництво елеватора

Організація  «Будагроплюс» спеціалізується на проектуванні та будівництві промислових об'єктів для підприємств, пов'язаних з переробкою та зберіганням продукції агропромислового комплексу. Одним з основних видів діяльності нашої компанії є проектування та монтаж елеваторів.

Роботи, пов'язані з проектуванням елеваторів, розробкою технологічної схеми, підготовки будівного майданчика, монтаж конструкцій та технологічних вузлів, підключення всіх необхідних комунікацій, пуско-налагоджувальні роботи, навчання персоналу ми повністю беремо на себе. В результаті Ви отримуєте об'єкт повністю готовий до експлуатації і відповідає всім вимогам Вашої компанії.

2
Проектування елеваторів

Від якісного проектування залежать насамперед експлуатаційні характеристики, витрати на виробництвоі монтаж, економічні показники роботи.

Компанія «Будагроплюс» має багаторічний досвід співпраці з провідними проектними інститутами, які спеціалізуються на проектах, пов'язаних з підприємствами агропромислового комплексу.

Фахівці цих проектних організацій на високому рівні з мінімальними витратами фінансів і часу розроблять проект елеватора та технологічну схему, які будуть оптимальним для Вас, а також відповідатимуть усім нормам і ГОСТам.

 

Замовити послугу
Навчання персоналу

Проводиться комплексне та всеохоплююче навчання персоналу, що обслуговує зерноочисний комплекс. Після проходження курсу навчання оператори будуть володіти всіма необхідними знаннями з експлуатації, обслуговування і ремонту основних вузлів комплексу.

3
Підготовка місця під будівництво елеватора.

Ми проводимо комплексну підготовку місця під будівництво елеватора. Сюди входять такі роботи:

- демонтаж старих будівель та конструкцій;

- будівництво фундаменту;

- будівництво госп. будівель, навісів, під'їзних шляхів;

- підключення необхідних комунікацій.

Всі роботи з пошуку підрядів на будівництво, необхідної техніки, залучення сторонніх фахівців ми беремо на себе.

 

4
Автоматизація технологічного процесу роботи елеватора, а також проведення технічного обслуговування.

Завдяки впровадженню в роботу новітніх засобів контролю, вимірювання та автоматизації технологічних процесів роботи обладнання, а також об’єднання всіх контрольно-вимірювальних приладів і пультів керування в єдину систему автоматичного керування технологічним процесом (АСУ ТП) істотно підвищилося зручність роботи персоналу та цілодобовий моніторинг якості продукції в зерносховищі.

Були зведені до мінімуму збої в роботі обладнання, впроваджена новітня система захисту від перевантажень в електромережі та надійна система пожежної безпеки.

Всі ці рішення дають можливість звести до мінімуму різні поломки, а значить і простій обладнання, а також зменшити число операторів та обслуговуючого персоналу при роботі елеватора.

За бажанням замовника фахівці компанії проведуть повний перелік робіт, пов’язаних з технічним обслуговуванням, сервісним і поточним ремонтом, модернізації та подальшою експлуатацією обладнання.

 

Замовити консультацію по послугам та продукції

Наші партнери