Виготовлення та монтаж теплообмінника

Повітряний теплообмінник виробництва компанії «будагроплюс» призначений для отримання повітря високої температури у великих обсягах.

Теплообмінник є проміжним обладнанням між теплогенератором, котрий працює на біопаливі та вентилятором, який застосовується в технологічній схемі обладнання.

Застосовуючи наш теплообмінник ви зможете отримати прогріте повітря до необхідної температури (не більше 120oс), а топочні гази та продукти горіння не будуть контактувати з повітрям, яке підлягає нагріву.

Як правило даний вид повітряних теплообмінників призначений для:

•  сушки зернових с/г культур (пшениця, кукурудза, соя, соняшник та ін.);

•  для виробничих процесів сушки деревини;

•  забезпечення обігріву великих технологічних площадок (теплиці, різного роду цеху, птахоферми, ангари);

•  при виробництві палет, брикетів та ін.

ПОВІТРЯНИЙ ТЕПЛООБМІННИК ТВ

Повітряний теплообмінник тв з будь-якими видами органічного палива (відходи деревообробних виробництв, а також сільськогосподарської продукції - відходи зернових, лушпиння соняшнику, костриця тощо. ). перехід на нові види палива дозволить істотно зменшити собівартість продукції, що випускається, так-як частка енерговитрат в ній істотно зменшиться. це дає компанії яка застосовує наш теплообмінник фінансову перевагу перед конкурентами.

Можлива компоновка теплообмінника універсальним пальниками компаній "ekoflem", "unigas", "oilon", "cuenod", "buderus logatop", "lamborghini caloreclima", "max weishaupt gmbh", "babcock wanson", "огнемаш", "oroflam" і т. д. це дозволить назвати теплообмінник теплогенератором, працюючим на скрапленому та природному газі або дизельному паливі.

Завдяки використанню жароміцної сталі від європейських виробників істотно підвищилися температурні показники нагрівання робочої поверхні теплообмінника, що позитивно відбилося на ккд установки, а також дало можливість суттєво зменшити витрату палива і збільшити термін служби обладнання.

Система автоматичного видалення золи дала можливість значно зменшити кількість та час проведення регламентних робіт, а також циклів зупинки/запуску агрегату, що позитивно позначилося на термінах служби обладнання.

Для уникнення перегріву робочої поверхні колби теплообмінника передбачений датчик зняття температури, який інтегрований в асу тп теплогенератора.

 

Замовити послугу
Навчання персоналу

Проводиться комплексне та всеохоплююче навчання персоналу, що обслуговує зерноочисний комплекс. Після проходження курсу навчання оператори будуть володіти всіма необхідними знаннями з експлуатації, обслуговування і ремонту основних вузлів комплексу.

Замовити консультацію по послугам та продукції

Наші партнери