Будівництво завальних ям

Завальні ями або як їх ще називають - накопичувальні бункери призначені для навантаження зерна з автотранспорту, його зберігання, і подальше переміщення в завантажувальні норії, або самопливом, механічним способом.

З нашою допомогою, ми зробимо максимально ефективний вибір типу завальної ями для Вас. Висококласне проектування, а також професійно виконані будівельні роботи від «Будагроплюс». дозволять вам істотно зменшити час завантаження зерна, а також максимально забезпечує стабільну подачу зерна для подальшої переробки.

Компанія «Будагроплюс» має позитивний, багаторічний досвід робіт з проектування та будівництва завальних ям будь-якого типу, наземного або підземного виконання, різного об'єму.

Конструкція завальних ям.

Всі конструкції виконуються з високоякісної оцинкованої сталі або чорного металопрокату, що забезпечує ковзання зерна до транспортеру, розташованому внизу завальної ями і монтуються на поверхні землі.

Після цього вони встановлюються в попередньо підготовлену яму, прямокутного типу. Стіни ями виконуються з бетонних плит або будівництвом монолітних конструкцій.

Конструкція завальної, модульної ями може бути наступних типів:

з посиленою конструкцією (для можливості проїзду транспорту по верху конструкції);

з полегшеною конструкцією (мається верхня захисна конструкція і сітка);

мобільна (з можливістю переміщення, перевезення всіх конструкцій в цілому);

стаціонарна (конструкція ями опускається один раз і потім не виймається з ями);

Замовити послугу
Навчання персоналу

Проводиться комплексне та всеохоплююче навчання персоналу, що обслуговує зерноочисний комплекс. Після проходження курсу навчання оператори будуть володіти всіма необхідними знаннями з експлуатації, обслуговування і ремонту основних вузлів комплексу.

Замовити консультацію по послугам та продукції

Наші партнери